امام سجاد علیه السلام می‌ فرمایند : « نحن ابواب الله و نحن صراط المستقیم »

ظرفِ دلت را از‌ چه چیز پُر کرده‌ای؟

نویسنده : محمد | تاریخ : 09:30 ب.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


وقتی دلت به دنیا و لذت‌هایش وابسته شد ، دیگر همه کارهایت بر اساس وسوسه‌های دل پیش می‌رود ؛ زیرا دل ، مانند ظرفی است که اگر با دنیا پُرش کنی ، دیگر جایی برای دین و امام نخواهد داشت.

 می‌دانید چرا عده‌ای در کربلا برای نبودن با امام و دفاع نکردن از حق ، دلبستگی‌هایشان را بهانه کردند؟ زیرا بر دلهایشان مُهر خورده بود. شکم‌هایشان از حرام و دلهایشان از حُبّ دنیا پُر شده بود. برای همین هم با وعده‌های دروغین ، فریب خوردند و امامشان را به قیمتی ناچیز فروختند.

 حواسمان باشد که دلمان را با چه چیز پُر می‌کنیم؟ زرق و برقِ دنیا و لذت‌هایش جذاب است اما اگر دلبسته‌ی آن شویم ، دیگر نمی‌توانیم به راحتی از آن دل بِکنیم. حتی ممکن است برای از دست ندادن دنیا ، کاری کنیم که به هیچ وجه قابل جبران نباشد ؛ مانند قاتلانِ امام حسین که تا ابد لعن می‌شوند.

 گفتن اینکه ما امام زمان را تنها نمی‌گذاریم ، آسان است ، اما اگر با دقت به زندگی خود نگاه کنیم ، می‌بینیم که همه‌ی ما بارها به خاطر دنیا ، در یاری امام زمان کم کاری کرده‌ایم. منظور این نیست که باید بیخیال دنیا شویم ؛ دنیا را بخواهیم ، اما برای رسیدن به امام ، نه برای دور شدن از او.

 #توجیه_المسائل_کربلا ۳۰

✅ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : امام زمان (عج) , دلبستگی ها , توجیه المسائل کربلا ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , از عاشورا تا ظهور , Main Post ,
 

شاید اونی که حقش رو ضایع کردیم ...

نویسنده : محمد | تاریخ : 07:29 ب.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


#تاحالا_به_این_فکر_کردین که وقتی قوانین رو زیر پا میذاریم ، شاید اونی که حقش رو ضایع کردیم ، امام زمان باشه؟!برچسب ها : امام زمان (عج) , تاحالا به این فکر کردین ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , Main Post ,
 

چشمه‌ام ، چشمه‌ی جوشانی

نویسنده : محمد | تاریخ : 05:26 ب.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399

چشمه‌ام ، چشمه‌ی جوشانی که از ظهر عاشورا بر بالای تلّ زینبیه شروع به جوشش کرد ، همان‌جا که بانوی بزرگترین امتحانات تاریخ ، خطاب به رسول خدا فریاد زد : « این شاه بی‌سر ، حسین توست! »

 اولین بار بر زبان ایشان متولد شدم. آخر من روضه‌ام! روضه‌ایی که قرار شد پرچمِ همیشه افراشته‌ی خون حسین باشد. با کاروان اسرا همراه شدم و چون به دروازه‌ی کوفه رسیدم خطبه شدم از زبان علی بر گلوی دختر علی و پتکی بر سر بی‌وفایی کوفیان.

 به شام که رسیدم ، بازار شام را می‌گویم ، همان‌جا که هرگاه از علی بن الحسین پرسیدند داغ کربلا بر شما سنگین‌تر بود یا شام ، می‌فرمودند : «شام ، شام ، شام » و شانه‌های مبارکشان از شدت حزن می‌لرزید. می‌توانی عمق حادثه را بفهمی؟ حرم پاک اهل بیت پیامبر در بازار ، مقابل چشم نانجیبان ، آن هم در غل و زنجیر...

 اما وای و صد وای از مدینه. این‌بار بر زبان مولایم مهدی فاطمه در زیارت ناحیه مقدسه چنان جاری شدم که چون نفخ صور ، هر صبح و شام با من بر مصائب جد شهیدشان خون گریه می‌کنند. مولای من! حسینِ زمانم! به حرمت خون آن شاه که سرش بر نِی رفت اما زیر بار ذلت نرفت ، دنیا و آخرت‌مان را از ذلت بی‌شما بودن نجات دهید.

 #دلنوشته_مهدوی ؛ ورود کاروان اسرا به شام

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : امام سجاد علیه السلام , حضرت زینب سلام الله علیها , کربلا , دلنوشته مهدوی , امام زمان (عج) ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , دل نوشته مهدوی , Main Post ,
 

تفسیرِ قرآنِ عاشورا

نویسنده : محمد | تاریخ : 03:24 ب.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


حبیب ، زمان شناس بود. کربلا که پیش آمد ، فهمید اکنون زمانِ جهاد و همراهی با ولیّ خداست نه وقتِ گوشه نشینی و تفسیر قرآن گفتن. فهمید که زمانِ تفسیرِ عملی و عاشورایی قرآن است.

  اما درست در همین زمان عده‌ای از مفسرانِ مدینه ، عزلت نشینی و راحت طلبی را انتخاب کردند‌ و خود را اینگونه توجیه کردند که : می‌خواهم تفسیر بگویم و قرآن تعلیم دهم. در واقع آنان می‌خواستند به بهانه‌ی تفسیر قرآن ، هزینه‌ای ندهند ؛ آری تفسیر گفتن دردسری نداشت ، اما مقابله با یزید هزینه‌بَر بود. آنان که امام را تنها گذاشتند ، حتی نفهمیدند که قرآن و تفسیر آن ، در کنارِ امام حسین معنا پیدا می‌کند.

  بیایید نگاهی به خودمان بیندازیم ؛ ما چگونه‌ایم؟ نکند با توجیهات دینی از یاری پسر فاطمه ، فاصله گرفته باشیم؟ آیا اینکه ما نماز می‌خوانیم و روزه می‌گیریم و... کافیست؟ اصلِ دین ، امام مهدی‌ست.

 #توجیه_المسائل_کربلا ۲۹

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : امام حسین علیه السلام , امام زمان (عج) , حبیب بن مظاهر , زمان شناسی , امام شناسی , توجیه المسائل کربلا , کربلا ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , از عاشورا تا ظهور , وظایف منتظران , Main Post ,
 
 

خانواده‌ات را بهانه نکن!

نویسنده : محمد | تاریخ : 11:20 ق.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


در کربلا عده‌ای خانواده را بهانه کردند و امام حسین را تنها گذاشتند. این درحالی بود که امام با اینکه می‌دانست سرنوشت خانواده‌اش اسارت است ، آنها را همراه خود آورده بود.

 گاهی ما به بهانه‌ی خانواده و با این توجیه که می‌خواهم خانواده‌ام راحت باشند ، در یاری امام زمان کوتاهی می‌کنیم. اما اگر خوب نگاه کنیم می‌بینیم که هر کدام از ما، بارها خانواده‌یمان را اذیت کرده‌ایم ؛ مثلاً با بداخلاقی دلِ آنها را شکسته‌ایم یا به خاطر شغلمان مجبور به نقل مکان به شهر دیگری شده و با این کار ، خانواده‌یمان را از دوستان و آشنایانِ خود جدا کرده‌ایم و...

 اینها چند مثال از صدها نمونه است ؛ اما انگار سختی کشیدن خانواده در اینگونه موارد اشکالی ندارد و مشکل تنها زمانی است که آنها در راهِ امام سختی بکشند!

 اگر به ما بگویند به شرطِ اینکه یک سال همراه خانواده‌ات سختی بکشی ، چند میلیارد پاداش می‌گیری، آیا این سختی را قبول نمی‌کنیم؟ احتمالاً این بار راحتیِ خانواده‌ را بهانه نمی‌کنیم‌. پس چرا با اینکه می‌دانیم نتیجه‌‌ی کار برای امام زمان ، عاقبت به خیری و خوشبختی است ، خانواده‌یمان را با خود همراه نمی‌کنیم؟

 #توجیه_المسائل_کربلا ۲۸

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : امام حسین علیه السلام , امام زمان (عج) , کربلا , بهانه , توجیه المسائل کربلا ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , از عاشورا تا ظهور , وظایف منتظران , Main Post ,
 

بی‌تفاوتی ممنوع! حتی در دیدن و شنیدن

نویسنده : محمد | تاریخ : 09:18 ق.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


اعضای سیاهی لشکرِ یک فیلم ، با اینکه نقشِ کم‌رنگی دارند، اما هر کدام به نوعی در کنار بازیگرانِ اصلی ، به ساختِ فیلم کمک می‌کنند. ما هم ممکن است سیاهی لشکر باشیم و کارِ خاصی نکنیم ، اما با همین بی‌تفاوتیِ خود، به تکمیل پازلِ دشمن کمک می‌کنیم.

 مثلا ممکن است کسی به مهمانیِ پُر گناهی دعوت ‌شود و با اینکه می‌داند گناه ، سببِ تأخیر در ظهور می‌شود ، به خاطر ترس از مسخره شدن و... به آن مهمانی برود و این کار را اینگونه توجیه کند : من به آنجا می‌روم ، اما هیچ گناهی نمی‌کنم و فقط در ظاهر همرنگ بقیه می‌شوم.

 باید به چنین فردی گفت : در کربلا نیز عده‌ای سیاهی لشکر بودند ، اما با این کار ، دشمن را تأیید کردند ؛ به تعدادِ دشمن افزودند و نسبت به ظلم بی‌تفاوت بودند. پس لطفاً برای عاقبت بخیری خود ، نسبت به گناه بی‌تفاوت نباشید و حتی در ظاهر ، همرنگِ دشمن نشوید!

 #توجیه_المسائل_کربلا ۲۷

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : توجیه المسائل کربلا , کربلا ,
دسته بندی : وظایف منتظران , Main Post ,
 

عظمتِ پوشالی دشمن

نویسنده : محمد | تاریخ : 07:15 ق.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399


کربلا را تصور کن! در یک طرف، لشکری ۳۰هزار نفری و در طرف دیگر ، تنها ۷۲ نفر! اما امام و یارانش برای انجام تکلیفِ خود (جهاد در راه خدا و حفظ دین) از عظمت و بزرگی سپاه دشمن نترسیدند، از تنهایی وحشت نکردند و کم بودن را مجوزی برای فرار از مقابلِ دشمن ندانستند.

 اکنون نیز شیعیانِ امام زمان کم‌اند و دشمنان بسیار. پس ما هم نمی‌توانیم به بهانه‌ی ترس از بزرگیِ سپاه دشمن و فراوانیِ تجهیزات آنها ، از حضور در میدان جنگ، چه سخت و چه نرم شانه خالی کنیم.

 در اوضاعِ آشفته و پُر از ظلمِ جهان ، یک چیز در میانِ بیشتر افراد، مشترک است و آن اینکه ، حالِ اکثرِ مردم خوب نیست و همه به دنبالِ نجات دهنده هستند. حتی با وجود کم بودنِ تعدادمان هم می‌توانیم رسانه‌ باشیم. رسانه‌ای که (در توئیتر ، اینستا گرام و...) یادِ منجی را در دلها زنده می‌کند. یادمان باشد این کارِ به ظاهر کوچک ، قدمی بزرگ در تعجیلِ ظهور است. گاهی یک نفر ، باعثِ آگاه کردن افراد بسیاری می‌شود. آری! « چه بسیار گروه‌های کوچکی که به فرمانِ خدا ، بر گروه‌های عظیمی پیروز شدند. » (آیه ۲۴۹ سوره بقره)

 #توجیه_المسائل_کربلا ۲۶

☑️ کانال مهدویت مهدیاران
eitaa.com/joinchat/2885222402Ce75349b11cبرچسب ها : امام حسین علیه السلام , کربلا , امام زمان (عج) , رسانه , سوره بقره , توجیه المسائل کربلا ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , از عاشورا تا ظهور , وظایف منتظران , Main Post ,
 

توییت واحد مهدویت موسسه مصاف (مهدیاران) به مناسبت روز جهانی صلح :

نویسنده : محمد | تاریخ : 06:49 ق.ظ - دوشنبه 31 شهریور 1399

People of the world are tired of wars, rudeness and disunion.They are thirsty of peace and safety.
Return of the promised saviour is the only water that quenched this thirst
Global safety and peace is gift of the Twelfth Imam's government to the humanity
#InternationalDayOfPeace

مردمِ جهان ، خسته از جنگ و خشونت، تفرقه و نامهربانی ؛ تشنه‌ی امنیت و آرامش‌ند.
تنها آبی که این عطش را برطرف میکند، ظهور منجی است. صلح و امنیتِ جهانی ارمغانِ حکومتِ الهیِ امام دوازدهم است.


 صفحه مهدیاران در توییتر :
twitter.com/Mmahdaviat/status/1308049113695617024?s=19
برچسب ها : روز جهانی صلح , امام زمان (عج) , منجی ,
دسته بندی : 1001 نکته پیرامون امام زمان (عج) , Main Post ,
 

برخی از ایرانی‌ها تا ۹۷٪ به آنتی‌بیوتیک‌ها مقاوم شده‌اند!

نویسنده : محمد | تاریخ : 06:50 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399

فوق‌تخصص بیماری‌های عفونی با اشاره به اینکه مردم ایران به صورت بی‌رویه آنتی‌بیوتیک مصرف می‌کنند ، گفت : برخی از مردم ایران تا ۹۷٪ به دارو‌های آنتی‌بیوتیک مقاومت نشان می‌دهند.

 مینو محرز افزود : متاسفانه حوزه دامپزشکی کشور هم میزان تزریق آنتی‌بیوتیک به دام‌ها را کنترل نمی‌کند. در اکثر کشور‌های دنیا بدون نسخه داروی آنتی‌بیوتیک نمی‌فروشند اما مردم ایران ، آسان و سریع به دارو‌های آنتی‌بیوتیک دسترسی دارند و مقاومت میکروبی در ایران در وضعیت خوبی قرار ندارد.

#خیانت_آنتی_بیوتیکی
#به_خودمان_رحم_کنیمبرچسب ها : مینو محرز , آنتی بیوتیک , خیانت آنتی بیوتیکی , به خودمان رحم کنیم ,
دسته بندی : Main Post ,
 

تخته سنگ

نویسنده : محمد | تاریخ : 06:35 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399

#پندانه

 در زمان‌های گذشته ، پادشاهی تخته سنگ را در وسط جاده قرار داد و برای این که عکس العمل مردم را ببیند ، خودش را در جایی مخفی کرد.

 بعضی از بازرگانان و ندیمان ثروتمند پادشاه بی‌تفاوت از کنار تخته سنگ می‌گذشتند ؛ بسیاری هم غر می‌زدند که این چه شهری است که نظم ندارد ؛ حاکم این شهر عجب مرد بی‌عرضه‌ای است و… با وجود این هیچکس تخته سنگ را از وسط بر نمی‌داشت.

 نزدیک غروب، یک روستایی که پشتش بار میوه و سبزیجات بود، نزدیک سنگ شد. بارهایش را زمین گذاشت و با هر زحمتی بود تخته سنگ را از وسط جاده برداشت و آن را کناری قرار داد. ناگهان کیسه‌ای را دید که زیر تخته سنگ قرار داده شده بود. کیسه را باز کرد و داخل آن سکه‌های طلا و یک یادداشت پیدا کرد.

 پادشاه در آن یادداشت نوشته بود: هر سد و مانعی می‌تواند یک شانس برای تغییر زندگی انسان باشد.برچسب ها : پندانه ,
 

کمپین « ایران همدل » و کولبر ۱۴ ساله

نویسنده : محمد | تاریخ : 06:20 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


کمپین سایت رهبر انقلاب علاوه بر تامین تمامی هزینه‌های درمان چشم کولبر۱۴ ساله ، یک تبلت آموزشی و کمک هزینه معاش وی را نیز تامین کرد.

 چشم مانی هاشمی ، کولبر ۱۴ ساله که به دلیل سقوط از کوه آسیب دیده بود در یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران عمل شد.
 
 کمپین « ایران همدل » علاوه‌بر تامین تمامی هزینه های درمانی وی ، یک تبلت مختص مصارف آموزشی به او اهدا کرده و کمک های معیشتی نیز به خانواده وی داشته است.

 مانی هاشمی اهل یکی از روستاهای پاوه در استان کرمانشاه است و با مادرش برای کولبری رفته بود.


برچسب ها : ایران همدل , مانی هاشمی , رهبر انقلاب , کمپین ایران همدل ,
دسته بندی : Main Post ,
 

کانالهایی که دیگر عضو نمی‌گیرند.

نویسنده : محمد | تاریخ : 06:05 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399
برچسب ها : کانال , جبهه , دفاع مقدس ,
دسته بندی : Main Post ,
 

اتفاقا دولت نشان داد هیچ عزمی برای کنترل قیمت‌ها ندارد

نویسنده : محمد | تاریخ : 05:50 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


 ۱۷ مرداد ، رییس بانک مرکزی : همین امروز و فردا قیمت ارز را پایین خواهیم آورد ، قیمت دلار : ۲۳ هزار تومن.

  اینروزها قیمت دلار : ۲۷ هزار تومن.

  جناب همتی اتفاقا دولت نشان داد هیچ عزمی برای کنترل قیمت‌ها ندارد ، وگرنه طی چه شرایطی قیمت ارز ظرف یک ماه باید چهار هزار تومان گران شود؟


برچسب ها : همتی , دولت روحانی , بانک مرکزی ,
دسته بندی : Main Post ,
 

حقه ویروس کرونا

نویسنده : محمد | تاریخ : 05:00 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


الجزیره | اریک ترامپ ، فرزند دونالد ترامپ :

 حقه ویروس کرونا پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با روشی جادویی پایان خواهد یافت!


برچسب ها : اریک ترامپ , فرزند دونالد ترامپ , حقه ویروس کرونا , ویروس کرونا , کرونا ,
دسته بندی : Main Post ,
 

۱۰ سال حبس ؛ مجازات مخالفت با سازش امارات و رژیم صهیونیستی

نویسنده : محمد | تاریخ : 04:45 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


الشامسی ، افشاگر اماراتی : حامیان عادی‌سازی روابط با اسرائیل در امارات بسیار اندک هستند. در صورت اعلام مخالفت هر فرد به ۱۰ سال حبس و غرامت یک میلیون درهمی محکوم می‌شود.برچسب ها : توافق سازش , عادی سازی روابط ,
 

جاسوسی فیسبوک از کاربران اینستاگرام به کمک دوربین‌ گوشی‌های آیفون

نویسنده : محمد | تاریخ : 04:30 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399

شرکت فیسبوک یک بار دیگر متهم به جاسوسی عامدانه از کاربران اینستاگرام شده و این بار این کار را از طریق استفاده بدون اجازه از دوربین گوشی‌های همراه کرده است.
این دعوی در ماه جولای توسط رسانه‌ها مطرح شد که طبق آن اینستاگرام به دوربین گوشی های آیفون حتی در زمان غیر فعال بودن آنها دسترسی داشته است.

 فیس بوک این گزارش‌ها را رد کرده و یک مشکل در این نرم‌افزار را مقصر دانسته و اعلام کرده این اشکال در حال برطرف شدن است. فیسبوک ادعا می‌کند این مشکل باعث شده اینستاگرام به اشتباه پیام های مبنی بر دسترسی به دوربین آیفون اعلام کند.

 بریتنی کاندیتی، یکی از کاربران اینستاگرام در نیوجرسی در دادگاه فدرال روز پنجشنبه ادعا کرد این نرم افزار عمدا از دوربین گوشی ها با هدف جمع آوری اطلاعات با ارزشی در مورد کاربرانش استفاده کرده که بدون این کار دسترسی به این اطلاعات ممکن نبوده است.

 طبق این شکایت، اینستاگرام و فیس بوک اطلاعات بسیار شخصی و خصوصی کاربران خود را که شامل فضای خصوصی خانه های آنها می شد به دست آورده اند تا از آن برای تحقیقات بازار استفاده کنند.

 فیسبوک در شکایت دیگری در ماه گذشته متهم به استفاده از فناوری شناسایی چهره برای کسب غیرقانونی اطلاعات بیومتریک از بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام شد. فیسبوک این اتهام را هم رد کرده است.

#امنیت_سایبریبرچسب ها : امنیت سایبری , جاسوسی , آیفون , فیسبوک , اینستاگرام ,
دسته بندی : Main Post ,
 

#مستند « زیارت جاده ۱ »

نویسنده : محمد | تاریخ : 04:15 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399

 

« - تورم و روسای جمهور - »

نویسنده : محمد | تاریخ : 04:00 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


بررسی شاخص های اقتصادی به ویژه تورم نشان می دهد که بالاترین تورم بعد از دولت هاشمی رفسنجانی در سال ۷۴ ، متعلق به دولت روحانی در سال ۹۸ با میزان ۴۱/۲ درصد است./نماگرافبرچسب ها : تورم , آمار تورم , تورم در ایران , گرانی , تاریخ ,
دسته بندی : Main Post ,
 
 

تصویر صورت جلسه تقاضای تماس تلفنی مرحوم افکاری با خانواده

نویسنده : محمد | تاریخ : 03:30 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


به همراه امضا و اثرانگشت نوید افکاری و شش نفر از مقام های زندان

 بر اساس قانون قاضی اجرای احکام پیش از اجرای حکم باید موضوع را به محکوم اطلاع دهد تا وی اگر میخواهد کسی را  ببیند یا با فردی تماس بگیرد اعلام کند که این مهم از سوی قاضی اجرای احکام صورت پذیرفته است.
 به مرحوم افکاری اعلام می شود قبل از اجرای حکم خواستار ملاقات حضوری است یا تماس تلفنی که وی اعلام می‌کند صرفا تقاضای تماس تلفنی با خانواده را دارد و برای این موضوع شماره موبایلی را اعلام و با خانواده خود صحبت می‌کند.
 اتفاق مورد اشاره صورت جلسه شده و مرحوم افکاری نیز آن را امضا کرده و اثر انگشت زده است. ضمن آنکه علاوه بر آقای افکاری شش نفر از مقام‌های زندان نیز پای صورت جلسه را امضا کرده‌اند و تمامی مراحل قانونی قبل از اجرای حکم به صورت دقیق و با نظارت ویژه قاضی اجرای احکام به مرحله اجرا در آمده است./میزانبرچسب ها : نوید افکاری , پاسخ به شایعات ,
 

چشم‌هایم را بسته بودم

نویسنده : محمد | تاریخ : 02:55 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399

#پندانه

 در مراسم عروسی ، پیرمردی در گوشه
سالن تنها نشسته بود که داماد جلو آمد
و‌ گفت: سلام استاد آیا منو می‌شناسید؟

 معلم بازنشسته جواب داد : خیر عزیزم
فقط می‌دانم مهمان دعوتی از طرف داماد هستم

 داماد ضمن معرفی خود گفت: چطور آخه
مگه میشه منو فراموش کرده باشید؟

 یادتان هست سال‌ها قبل ساعت گران قیمت
 یکی از بچه‌ها گم شد و شما فرمودید که
باید جیب همه دانش‌آموزان را بگردید و
گفتید همه باید رو به دیوار بایستیم و من
که ساعت را دزدیده بودم از ترس و
خجالت خیلی ناراحت بودم که آبرویم
را می‌برید، ولی شما ساعت را از جیبم
 بیرون آوردید ولی تفتیش جیب بقیه‌ی دانش‌آموزان را تا آخر انجام دادید و تا
پایان آن سال و سال‌های بعد در اون
مدرسه هیچ کس موضوع دزدی ساعت را به من نسبت نداد و خبردار نشد.

 استاد گفت : باز هم شما را نشناختم! ولی
واقعه را دقیق یادم هست. چون من موقع تفتیش جیب دانش‌آموزان چشم‌هایم
 را بسته بودم

 تربیت و حکمت معلمان ، دانش‌آموزان را بزرگ می‌نماید.برچسب ها : پندانه , تربیت ,
دسته بندی : Main Post ,
 

غفلت، گمراهى جان‌ها و سر لوحه انواع شومى هاست.

نویسنده : محمد | تاریخ : 02:40 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


امیرالمؤمنین امام علی علیه السلام :

  الغَفلَةُ ضَلالُ النُّفوسِ ، و عُنوانُ النُّحوسِ

   غفلت ، گمراهى جان‌ها و سر لوحه انواع شومى هاست.

  میزان الحکمه جلد 3 صفحه 2282

#حدیث_روز 
برچسب ها : امام علی علیه السلام , کلام امیر , امیرالمؤمنین علی علیه السلام , غفلت , حدیث , میزان الحکمه ,
 

لیبی بعد از اعتماد به غرب و آمریکا الان جز جنگ داخلی چیزی ندارد.

نویسنده : محمد | تاریخ : 02:25 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


 تصویر منتشر شده از جلسه امتحان دانشجویان پزشکی در دانشگاه بنغازی ؛ شرق لیبی

 لیبی بزرگ‌ترین ذخایر انرژی در آفریقا را داراست ، اما بعد از اعتماد به غرب و آمریکا الان جز جنگ داخلی چیزی ندارد.
برچسب ها : لیبی , لیبیزاسیون , اعتماد به غرب , غرب ,
دسته بندی : Main Post ,
 

بازهم رسوایی جنسی در ارتش آمریکا

نویسنده : محمد | تاریخ : 02:10 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399نشریه آمریکایی هیل : " جان جیمز " رئیس سازمان دفاع موشکی آمریکا ، دو تن از کارکنان زنش را از سال 2012 تا 2019 (به مدت هفت سال) آزار جنسی داده است. این موضوع توسط بازرس کل وزارت دفاع این کشور فاش شده است.

 پنتاگون : گزارشات حاوی محتوای آزار جنسی در سراسر ارتش آمریکا افزایشی 3 درصدی در طول سال 2019 داشته است.برچسب ها : پنتاگون , رسوایی جنسی , ارتش آمریکا , شهر فرنگ ,
 

توافق سازش « تو زرد » از آب در آمد

نویسنده : محمد | تاریخ : 01:55 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


اشغال کرانه باختری اجرایی می‌شود ، خیز تل‌آویو برای تصاحب نفت حاشیه خلیج فارس

 برخلاف ادعای امارات درباره توقف طرح اشغال کرانه باختری در پی توافق سازش ، سفیر آمریکا در فلسطین اشغالی از اجرای آن در آینده نزدیک خبر داد.

 و همچنین روزنامه « معاریو » نوشت ، رژیم صهیونیستی پس از عادی‌سازی روابط با امارات و بحرین، پیام‌هایی برای بهره‌برداری نفتی از کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به این کشورها فرستاده تا بتواند از آن به سود خود استفاده کند.برچسب ها : توافق سازش , اسرائیل , عادی سازی روابط , آمریکا ,
دسته بندی : Main Post ,
 

هک پایگاه اینترنتی وزارت کشور بحرین

نویسنده : محمد | تاریخ : 01:39 ب.ظ - شنبه 29 شهریور 1399جنبش جوانان الدراز بحرین در اعتراض به عادی سازی روابط رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی ، پایگاه اینترنتی وزارت کشور بحرین را هک کردند./صداوسیما
برچسب ها : جنبش جوانان الدراز بحرین , عادی سازی روابط ,
 

این عکس قدیمی‌ترین عکس موجود از تهرانه

نویسنده : محمد | تاریخ : 10:05 ق.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


این عکس رو عکاس ایتالیایی ، لوئیجی پشه ، ۱۵۰ سال پیش گرفته. تهران قدیم از چهار محله به نام های سنگلج ، عودلاجان ، بازار و چاله میدان تشکیل شده بود که پولدار های تهران در آنجا زندگی میکردند و محله ثروتمندان تهران سنگلج بود./خبرفوریبرچسب ها : تهران قدیم ,
 

عزاداری و سیاه پوشی یک ساله ی مردم سیستان در مرگ رستم بر اساس شاهنامه ی فردوسی

نویسنده : محمد | تاریخ : 09:04 ق.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


به یک سال در سیستان سوگ بود / همه جامه هاشان سیاه و کبود

 فردوسی ، ابوالقاسم (متوفای 416 هجری قمری) ، شاهنامه ، دفتر پنجم ، تصحیح : جلال خالقی مطلق ، ص464 ، ناشر : انتشارات مزدا - کالیفرنیا.

#ایران_باستانبرچسب ها : ایران باستان , شاهنامه فردوسی , عزاداری , سیاه پوشی ,
دسته بندی : Main Post ,
 

وظیفه حکومت ، فراهم کردن ازدواج جوان هاست...

نویسنده : محمد | تاریخ : 08:02 ق.ظ - شنبه 29 شهریور 1399


استاد رائفی پور

#قبل_از_ازدواجبرچسب ها : استاد رائفی پور , ازدواج , کلام استاد ,
دسته بندی : استاد رائفی پور , Main Post ,
 

آخرین مطالب

» پوستر‌ ویژه سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف ( دوشنبه 5 آبان 1399 )
» ثبت نام آغاز شد ( دوشنبه 5 آبان 1399 )
» اطلاع‌رسانی مراسم #عید_بیعت ٩۹ ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» دست در آب می‌بریم ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» امروز درهای بهشت باز می شود ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» پای میز معامله با صاحب زمان ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» ما هم یاد او هستیم ولی نه آن گونه مشتاقانه که باید ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» ای بهارانه ترین فصل خداوند بیا ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» توییت واحد مهدویت موسسه مصاف به مناسبت #عید بیعت : ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» امشب به آرزویتان می‌رسید ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» کوتاه اما بسیار با برکت... ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» لحظه‌های آخر است ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» هستید ولی نیستید ... ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» تحقیق و تفحص مجلس از چگونگی هزینه یک میلیارد یوروی اختصاص داده شده برای مقابله با کرونا ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» ۱۰ میلیون ایرانی زمین ۲۰۰ متری می گیرند؟ ( یکشنبه 4 آبان 1399 )
» بیعت عملی با امام زمان ( شنبه 3 آبان 1399 )
» بیعت زبانی با امام زمان ( شنبه 3 آبان 1399 )
» بیعت قلبی با امام زمان ( شنبه 3 آبان 1399 )
» کلاس آموزشی " اعتیاد جنسی " ( شنبه 3 آبان 1399 )
» مراقبت و پرورش نوزاد وشیرخوار : مراقبتهای جسمی نوزاد ( شنبه 3 آبان 1399 )
» دانلود مصاحبه استاد رائفی پور با رادیو اربعین ( جمعه 2 آبان 1399 )
» دانلود مصاحبه استاد رائفی پور با رادیو تهران ( جمعه 2 آبان 1399 )
» برنامه بازگشت با حضور استاد رائفی پور ، « نقش تفکر اوانجلیکال‌ها بر سیاست‌های آمریکا » ( جمعه 2 آبان 1399 )
» اجتماع بزرگ مردمی #عید بیعت با امام زمان علیه السلام ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» امیدِ دلِ تمام مستضعفین عالم ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» اشتیاق ما به تو ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» قصه این است جهان با تو برایم زیباست ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» او که منتظَرِ منتظِر است... ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» تمام قافیه‌هایم فدای آمدنت ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
» آسمان ابری دلهایمان نور خورشید نگاهت را تمنا می‌کند. ( پنجشنبه 1 آبان 1399 )
 
صفحات سایت: [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ]
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic